/01image/reklama/grand_prix_2018.jpg

MR cup 2020


                                                                                                           Pravidla MR cup 2020

 


MRcup 2020 —  info ze dne 1.5.2020

 

Přihláška k závodu 20.6.2020 Svitavy 
přihláška      startovní listina

 


MRcup 2020 —  info ze dne 1.5.2020
 

Začátek sezóny v rouškách …

I takto by se dal označit letošní první podnik MRcupu. Ačkoliv nepojedeme za hranicemi z důvodu zpřísněných podmínek. Závod uspořádáme v termínu 23.5.2020 v Blansku. Hygienické podmínky, které ještě upřesníme, budou jistým omezením, ale budeme vyžadovat jejich striktní plnění. Přesto uděláme vše pro to, aby závod proběhl opět na velmi vysoké úrovni.
Přesnější informace k závodu doplním hned jak je probereme s Pavlem Magdou a na spuštění přihlášek budete včas upozorněni.
 
 
Za MRcup Aleš Horák

 
MRcup 2020 —  info ze dne 7.4.2020
 

Sem tam přijde nějaká otázka ohledně letošní sezóny. Hodně se opakují, tak bych to asi shrnul v pár větách, ať máte aspoň nějakou představu a s čím zatím kalkulujeme.

Začnu tradiční otázkou – Jak se máš?
Celkem dobře, ale pokud to půjde takto dál, tak ze mě bude pekař nebo zahradník a ne Rcčkář.
Ne teď už vážně ať Vás nezdržuji. Letošní sezóna v MRcupu?
Sezóna je poznamenána koronavirem. Zatím není jisté, jak to bude a kdy se dostaneme na závodní dráhy. Momentálně jsou pozastaveny všechny přípravy a jediné na čem pracujeme je cukrkárka (Jirka) a na rozšíření spolupráce (Lukas a já).
První závod MRcupu?
Toto je velmi složitá otázka. Mám rád atmosféru a hlavně lidi, co se kolem závodů točí. Proto je nebudu úmyslně vystavovat riziku a plánovat bezhlavě něco co nemá zatím cenu. Nebudeme riskovat zdraví nikoho z Vás ani nás a začneme, až bude riziko „minimální“.
že se stát, že letos nepojedeme vůbec?
Stát se může cokoliv, ale myslím si, že je to nepravděpodobné.
Blansko nebude a Laa je v ohrožení?
Blansko (duben) je z pochopitelných důvodů karantény a volného pohybu zrušeno. Laa řešíme, ale z komunikace s místním klubem bude závod zrušen také. Dle situace je možnost náhrady závodu v Blansku v termínu Laa, ale to předbíhám skutečnosti. Každopádně letos se přes hranice zřejmě nedostaneme.
Při snížení počtu soutěží se bude sezóna hodnotit jak?
Stejně jako loni – z počtu odjetých závodů se škrtne jeden nejhorší. Pokud bude jen jeden závod, bude to zajímavé
Náhradní termíny, závody?
Nemyslím si, že je to reálné. Závodů je hodně a po skončení karantény bude „hlad“ po závodech, ale toho nebudeme zneužívat a dávat závody do kolizí s jinými seriály v ČR. Máme dobré vztahy a jde to proti krédu MRcupu. Raději odjedeme méně soutěží v topové atmosféře, než aby někdo seriál špinil z důvodu nefér jednání.
 
 
Na závěr jen asi poděkování o zájem a prosím dávejte na sebe pozor! Je to klišé a furt se opakující ze všech médií, zdraví máme jen jedno a opatrnosti není nikdy dost. Těším se na Vás a věřím, že si opět užijeme parádní závody a super atmosféru…
Za MRcup Aleš Horák

 


celkové výsledky:

STOCK — MODIFIED — FORMULE — GT 10,5 — PRO 10 — GT STOCK 17,5

aktualizace 7.4.2020

 

Výsledky

1-závod 
2-závod 
3-závod 
4-závod 
5-závod 
6-závod 

 


 

 

 

 

Činnost RC autoklubu Blansko je realizována za finanční podpory:

www.blansko.cz                střechy kopecký