léto zima

 

Blíží se nám 27.ročník vytrvalostního závodu. Letos nás opět budou doprovázet komplikace s omezením vjezdu. Závod rušit nebudeme. Předběžně nastíním jak to bude s příjezdem k dráze.

 

1) verze je , že nám stavbyvedoucí umožní vjezd přes staveniště a budeme najíždět k dráze tak jako normálně přes vyjeté koleje v trávě. Tuto verzi budeme znát až ve středu 8.7.2026 a bude záležet na průběhu stavby (mělo by se frézovat a pokládat balená). Bližší informace o podmínkách, se budeme snažit včas zjistit.

 

2) verze je, že budeme najíždět k dráze přes sousední areál a to v určitých časových předem stanovených intervalech (kdy bude otevřena brána na určitý čas a umožněn průjezd) Karavany a obytné auta a dodávky budou mít umožněn jeden nájezd a jeden odjezd, ostatním, bude umožněn nájezd jen pro jedno auto za celý tým. Toto auto může navést potřebné vybavení a techniku celého týmu. Toto auto by bylo dobré ponechat na místě po celou dobu závodu a případné cestování na ubytování mimo dráhu provádět autem ostatních členů týmu. Ostatní členové týmu budou muset zaparkovat své auta na okolních parkovištích a k dráze dojít pěšky.

 

Je to zatím pracovní verze a postupně budeme informace aktualizovat a upřesňovat.

Věříme, že vzniklou situaci pochopíte a navržená opatření budete dodržovat.

Pavel Magda

 

Činnost RC autoklubu Blansko je realizována za finanční podpory:

www.blansko.cz                střechy kopecký